Domů > Novinky > Obsah
DUCATI HYPERMOTARD VYHLEDÁVÁ NA JIMMY KIMMEL ŽIVE PRO PODPORU FILMU CHIPS
Jan 19, 2017

Ducati Hypermotard na Jimmy Kimmelovi žít na podporu CHiPs.

Foto s laskavým svolením Ducati

Ducati Hypermotard byl představen na Jimmy Kimmel Live podporovat nadcházející hraný film CHiPs.

11. ledna se na motocyklu Hypermotard Ducati objevil Jimmy Kimmel Live jako součást propagace účasti italské značky na nadcházejícím celovečerním filmu CHiPs. V tomto segmentu hráli herci Dax Shepard a Michael Peña Ducatis do divadla El Capitan na Hollywood Boulevard, aby provedli krátkou kaskadérku, která propagovala nadcházející film. Oba použité Ducati Hypermotardy byly vybaveny tak, aby připomínaly vzhled motocyklů Kalifornie Highway Patrol pro nahrávání Kimmel.

Film, který byl vypuštěn v USA a Kanadě dne 24. března 2017 Warner Bros. Pictures, se zaměřuje na dvě policejní důstojníky v Kalifornské dálniční hlídce a je remake populární televizní show. Film byl napsán a režírovaný Shepardem, který také hraje po Peñě jako postavy Jon Baker a Frank 'Ponch' Poncherello.

Hypermotard Ducati se ve filmu objevuje jako kontrast k tradičním policejním motocyklům. Rodina Hypermotard je interpretace Ducati na motocyklu supermotard, který se používá na střídání typů závodních ploch. Hypermotard s vysokým, štíhlým koncem a úzkými stranami má estetický vzhled a byl vytvořen tak, aby byl dostatečně všestranný pro městské dojíždění, víkendové turné nebo sledování vzrušení.

Ducati Hypermotard předvedl Jimmyho Kimmela Live pro CHiPs