Domů > Novinky > Obsah
Městští motorkáři
Jun 14, 2017

Údržba městských motocyklů pro údržbu pneumatik

Zkoušku

Během jízdy jako "noha auta" pneumatik City Motorcycle, stejně jako lidé, kteří procházejí všemi místy, zažili jiné místo, setkali se s různými situacemi, takže se majitel by měl zaměřit na kontrolu stavu městských pneumatik na motocykly. Být nečistoty nebo cizí hmoty smíšené, ve kterém, pokud je nalezen, vyčistit včas, pokud ne včasné čištění, kromě části auta automaticky spadnou, někteří budou pomalu "eroze" městské motocyklové pneumatiky, stále více a hlouběji, Kdy do jisté míry propíchnou pneumatiky City Motorcycle, což povede k úniku pneumatik v městských motocyklech atd., Které pravděpodobně způsobí své vlastní riziko.

Včasná výměna

Za prvé: celkové čištění automobilů, zejména zaměřené na čištění pneumatik City Motorcycle, pokud je plocha pneumatik City Motorcycle blátivou, je snadné zakrýt jizvu v běhounu, čištění má kontrolovat pneumatiky City Motorcycle. Sedimentu, řezání, zvedání a dalších podmínek, pokud se objeví v rozbití pneumatiky City Motorcycle, je třeba okamžitě vyměnit.

Druhé: Pokud objevování městských pneumatik na motocyklu je vážné opotřebení, brzdné síly vozidla, aby se zabránilo takové situaci, je nejlepší vyměnit.

Zatřetí: zkontrolujte, zda je ventil pneumatik City Motorcycle gumovým produktem, když pryž do tmavě červené barvy, což naznačuje, že ventil stárne, nemůže zaručit správnou vzduchotěsnost, nejlepší náhradu.

Zkontrolujte zůstatek

V dálkovém dosahu autem v autě se musí setkat srážka, vysoká rychlost, rychlá jízda, nouzové brzdění nebo přes překážky atd., Městské pneumatiky motocyklů budou kvůli těmto problémům a ztratí rovnováhu. Výsledkem je odchylka od vozidel, nárazy nebo nerovnoměrné opotřebení kol (běžně nazývané "jídlo"), které mají vliv na bezpečnost provozu.

Zkontrolujte tlak v pneumatikách

Zjišťování tlaku městských pneumatik na motocykly je nejdůležitější součástí každodenní údržby městských pneumatik pro motocykly, a to nejen v oblasti pěší turistiky. Při každodenní jízdě byste měli vyvíjet pravidelnou (nejlépe 1 týdenní kontrolu jednou) zkontrolovat tlak v pneumatikách dobrého zvyku, bezpečnostní rizika byla vyloučena v pupech. Zkontrolujte, zda tlak v pneumatikách by měl být prováděn ve stavu chladné pneumatiky. Je to proto, že pneumatiky City Motorcycle kvůli jízdní teplotě, tlak v pneumatikách bude vyšší než skutečná hodnota, pak pokud tlak v pneumatikách sníží pneumatiku, chladí tlak v pneumatikách po chybě.

Auto v procesu řízení na pneumatikách City Motorcycle je velmi velké, majitel by měl být obzvláště znepokojen "nohama" auta. S nárůstem teploty je tlak v pneumatikách pro městské motocykly také ovlivněn teplotou jevu tepelné roztažnosti a kontrakce. Technik opravy automobilů Gengfei připomněl, že majitelé zjistili, že pneumatiky City Motorcycle mají být bubny okamžitě vyměněny.

Město Motocyklové pneumatiky Fenomén bubnů je jedním z běžných problémů s městskými pneumatikami pro motocykly po použití. Existuje mnoho důvodů pro výstavbu městských pneumatik pro pneumatiky pro motocykly, jako jsou například městské pneumatiky pro motocykly, existují problémy s kvalitou, městské pneumatiky pro motocykly se setkaly s poškrábáním, objevují se bubny, může to být způsobeno silným dopadem na formování bubnů . Podle zpráv není standardní tlak v městských motocyklech, špatné podmínky na silnicích a špatné jízdní návyky, což povede k fenoménu městských bubnů v motocyklových pneumatikách. Pneumatiky City Motorcycle se objevují jako bubny, kdykoliv může dojít k punkci, majitel se okamžitě dostane do běžného obchodu pro profesionální testování a výměnu. Kromě toho Gengfei připomíná majiteli, snažit se vyhnout se dlouhou dobu ve špatné dopravě na silnici, pokud je to nevyhnutelné, řízení by mělo snížit rychlost. Kromě toho by si majitel měl vyvíjet dobré návyky na údržbu pneumatik City Motorcycle, často zkontrolovat tlak v pneumatikách City Motorcycle, aby se zajistilo používání normálního tlaku v pneumatikách městských pneumatik pro motocykly.