Domů > Výstava > Obsah
Zimní tipy pro řízení
Dec 31, 2016

Zimní horké auto nezbytné

Původní teplé auto je nezbytná. Protože je teplota nízká, motor snadno dosáhnout normální teploty v zimě, a viskozita oleje mazání také zvyšuje, vosk snižuje, takže při spuštění stoupne nad 1000 ot/min při nečinnosti. Když nečinnosti na normální rychlost, hot auto je dost, je 3-5 minut.

Sníh brzda na "Brzy" na "Sophie"

Na sněhu jízdy kousek, je především "včas" a "měkké" slova, dokonce i v absenci sněhu a ledu na silnici, brzdný účinek i v zimě i v jiných ročních obdobích, protože zimní pneumatiky a vozovkou je "tvrdé", takže by se měly dotýkat na počátku zimní jízdy brzda, v kombinaci s brzdou kola snížení lépe. Bingxuelu, snažil se zabrzdil, pomocí redukčních převodů pro brzdění motorem.

Sníh parkování není ve vodě

Kvůli změnám v teplotní rozdíl mezi dnem i nocí ve sněhu tělo se často vyskytovala vsouvislosti zaparkovaných v noci po polevou, poleva je největší snowpark "nepřátel". Je-li zaparkované venku na sněhu, nemůžete parkovat kde je stagnující voda, protože parkování v těchto oblastech, voda bude mrznout do večera, pneumatiky a povrchem vozovky, zmrzlé, spustíte-li vozidlo bude deformací pneumatiky, nebo dokonce natržení pneumatiky.